Symbol Slider (1.0.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Role
eu: Rol

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
