Symbol Slider (1.0.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Role
he: תפקיד

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Language code
he: קוד השפה
