Symbol Slider (1.0.2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Created
ja: 作成

en: Role
ja: 役割

en: Changed
ja: 変更済

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Language code
ja: 言語コード

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
