Symbol Slider (1.0.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Role
ka: როლი

en: Language code
ka: ენის კოდი
