Symbol Slider (1.0.3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Created
et: Loodud

en: Role
et: Roll

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Language code
et: Keele kood

en: Image field
et: Pildi väli
