Symbol Slider (1.0.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Language code
kk: Тілдің коды
