Symbol Slider (1.0.3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
