Symbol Slider (1.0.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
