Symbol Slider (1.0.3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Role
pl: Rola

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Slider
pl: Suwak

en: Language code
pl: Kod języka

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
