Symbol Slider (1.0.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Language
pt: Idioma

en: Edit
pt: Editar

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Role
pt: Grupo

en: Changed
pt: Alterado

en: @type: deleted %title.
pt: @type: %title eliminado.

en: Language code
pt: Código de idioma
