Symfony Mailer (1.0.0-alpha10) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Priority
sk: Priorita

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Mail
sk: Pošta

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Normal
sk: Normálny

en: Warning
sk: Varovanie

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Entity
sk: Entita

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Inline CSS
sk: CSS v riadku

en: Account blocked
sk: Účet zablokovaný

en: Addresses
sk: Adresy

en: Add address
sk: Pridať adresu

en: Auto-reply
sk: Automatická odpoveď

en: Set as default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: Null
sk: Vynulovať

en: Test email
sk: Test e-mail

en: Password recovery
sk: Obnova hesla

en: Account activation
sk: Aktivácia účtu

en: Account cancellation confirmation
sk: Potvrdenie zrušenia účtu

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)
