Symfony Mailer (1.0.0-alpha10) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Remove
sl: Odstrani

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Theme
sl: Tema

en: Unknown
sl: Neznan

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Send
sl: Pošlji

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Port
sl: Vrata

en: Account blocked
sl: Račun blokiran

en: Auto-reply
sl: Samodejni odgovor
