Symfony Mailer (1.0.0-alpha11) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: State
sr: Статус

en: Recipient
sr: Прималац

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Password recovery
sr: Опоравак лозинке

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sr: Администратор је креирао налог за Вас на [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sr: Поднет је захтев за гашење налога [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sr: Креирајте нове лозинке за налог [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sr: Налог за корисничко име [user:display-name] на [site:name] (чека на одобренје)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sr: Налог [user:display-name] на [site:name] (је блокиран)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sr: Налог за  [user:display-name] на [site:name] (је обрисан)
