Symfony Mailer (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: See the available updates page for more information:
bo: གསར་བསྒྱུར་རུང་བའི་དྲ་ངོས་ནས་ཆ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་བ་ཀློག་ཐུབ།

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གསར་སྒྱུར་དོ་དམ་བརྒྱུད་ནས་རང་འགུལ་གྱིས་ཚང་མེད་པའི་གསར་སྒྱུར་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཆོག
