Symfony Mailer (1.0.0-alpha2) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Password
no: Passord

en: Label
no: Etikett

en: Default
no: Standard

en: Mail
no: E-post

en: Plugin
no: Tillegg

en: User name
no: Brukernavn

en: See the available updates page for more information:
no: Besøk siden for tilgjengelige oppdateringer for mer informasjon:

en: Set as default
no: Sett som standard

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
no: Du kan installere dine manglende oppdateringer automatisk med oppdateringsbehandleren:

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
no: @sender-name (@sender-url) har sendt en melding fra kontaktskjemaet på adressen @form-url.

en: Hello @recipient-name,
no: Hallo @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
no: @sender-name (@sender-url) har sendt deg en melding fra kontaktskjemaet ditt på @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
no: Hvis du ikke ønsker å motta slike e-poster, kan du endre innstillingene dine på @recipient-edit-url.

en: New release(s) available for @site_name
no: Ny(e) versjon(er) er tilgjengelig(e) for @site_name

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, @url.
no: Nettstedet er konfigurert til å sende disse mailene når oppdateringer er tilgjengelige. For å bli varslet bare for sikkerhetsoppdateringer, @url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, @url.
no: Nettstedet er konfigurert til å sende disse mailene kun når sikkerhetsoppdateringer er tilgjengelige. For å bli varslet for alle oppdateringer, @url.
