Drupal Symfony Mailer (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Mail
pl: Poczta

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Host name
pl: Nazwa hosta

en: See the available updates page for more information:
pl: Więcej informacji znajduje się na poniższej stronie.

en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślne

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
pl: Update manager umożliwia automatyczną instalację brakujących aktualizacji.

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
pl: @sender-name (@sender-url) wysłał wiadomość za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się pod adresem @form-url.

en: Hello @recipient-name,
pl: Dzień dobry @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
pl: @sender-name (@sender-url) wysłał Ci wiadomość za pomocą formularza kontaktowego witryny @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
pl: Jeżeli nie chcesz otrzymywać takich wiadomości e-mail możesz zmienić swoje ustawienia pod adresem @recipient-edit-url.

en: New release(s) available for @site_name
pl: Dostępne są nowe wydania dla @site_name

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, @url.
pl: Witryna jest skonfigurowana tak, że wysyłane są maile o każdej dostępnej aktualizacji. Aby otrzymywać maile tylko o poprawkach bezpieczeństwa, @url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, @url.
pl: Witryna jest skonfigurowana tak, że wysyłane są maile tylko o poprawkach bezpieczeństwa. Aby otrzymywać mail o każdej dostępnej aktualizacji, @url.
