Drupal Symfony Mailer (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Mail
ro: E-mail

en: User name
ro: Nume utilizator

en: See the available updates page for more information:
ro: Consultați pagina de actualizări disponibile pentru mai multe informații:

en: Set as default
ro: Setați ca implicit

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
ro: Puteți instala automat actualizările lipsă folosind Managerul de actualizări:

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
ro: @sender-name (@sender-url) a trimis un mesaj folosind formularul de contact la @form-url.

en: Hello @recipient-name,
ro: Bună @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
ro: @sender-name (@sender-url) v-a trimis un mesaj folosind formularul de contact de pe site-ul @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
ro: Dacă nu doriți să primiți astfel de email-uri, vă puteți schimba setările accesând @recipient-edit-url.

en: New release(s) available for @site_name
ro: O nouă versiune disponibilă pentru @site_name

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, @url.
ro: Site-ul dvs. este configurat în prezent să trimită aceste e-mailuri atunci când sunt disponibile actualizări. Pentru a primi notificări numai pentru actualizări de securitate, @url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, @url.
ro: Situl dumneavoastră este configurat momentan să trimită aceste email-uri doar când sunt disponibile actualizări de securitate. Pentru a fi informat despre orice actualizare disponibilă, @url.
