Symfony Mailer (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Mail
sv: E-post

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: User name
sv: Användarnamn

en: SMTP port
sv: Port för SMTP

en: See the available updates page for more information:
sv: Se sidan med tillgängliga uppdateringar för mer information.

en: Set as default
sv: Ställ in som förvalt

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
sv: Du kan automatiskt installera dina saknade uppdateringar genom uppdateringshanteraren:

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
sv: @sender-name (@sender-url) har skickat ett meddelande genom kontaktformuläret på @form-url.

en: Hello @recipient-name,
sv: Hej @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
sv: @sender-name (@sender-url) har skickat ett meddelande till dig genom ditt kontaktformulär på @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
sv: Om du inte vill få sådana e-mail kan du ändra dina inställningar på @recipient-edit-url.

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, @url.
sv: Din webbplats är för närvarande konfigurerad att skicka dessa e-postmeddelanden när en uppdatering finns tillgänglig. För att enbart få meddelanden om säkerhetsuppdateringar, var vänlig besök @url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, @url.
sv: Din webbplats är för närvarande konfigurerad att skicka dessa e-postmeddelanden enbart när säkerhetsuppdateringar finns tillgängliga. För att få meddelanden om alla tillgängliga uppdateringar, var vänlig besök @url.
