Drupal Symfony Mailer (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Mail
tr: Posta

en: Plugin
tr: Eklenti

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Host name
tr: Sunucu adı

en: See the available updates page for more information:
tr: Daha fazla bilgi için mevcut güncellemeler sayfasına bakın:

en: Set as default
tr: Varsayılan olarak ayarla

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
tr: Güncelleme yöneticisini kullanarak eksik güncellemelerinizi otomatik olarak kurabilirsiniz:

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
tr: @sender-name (@sender-url), @form-url adresindeki iletişim formunu kullanarak bir ileti gönderdi.

en: Hello @recipient-name,
tr: Merhaba @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
tr: @sender-name (@sender-url), @site-name sitesindeki iletişim formunuz aracılığıyla size bir ileti gönderdi.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
tr: Bu tür e-postaları almak istemiyorsanız, @recipient-edit-url adresinden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

en: New release(s) available for @site_name
tr: @site_name için yeni sürüm yayınlanmış

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, @url.
tr: Siteniz yalnızca, herhangi bir güncelleme kullanılabilir olduğunda bu e-postalar gönderilecek şekilde yapılandırıldı. Yalnızca güvenlik güncellemeleriyle ilgili bildirim almak için @url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, @url.
tr: Siteniz yalnızca, güvenlik güncellemeleri kullanılabilir olduğunda bu e-postalar gönderilecek şekilde yapılandırıldı. Kullanılabilir güncellemelerle ilgili bildirim almak için @url.
