Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Available updates
el: Διαθέσιμες ενημερώσεις

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Port
el: Θύρα

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Entity
el: Οντότητα

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Account blocked
el: Ο λογαριασμός αποκλείστηκε

en: Auto-reply
el: Αυτόματη απάντηση

en: Set as default
el: Ορισμός ως προεπιλογή

en: Password recovery
el: Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης

en: Account activation
el: Ενεργοποίηση λογαριασμού

en: Account cancellation confirmation
el: Επιβεβαίωση ακύρωσης λογαριασμού

en: Account created by administrator
el: Ο λογαριασμός δημιουργήθηκε από διαχειριστή
