Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat

en: Default
fil: Pamantayan
