Symfony Mailer (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Remove
tr: Kaldır

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Summary
tr: Özet

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Issue
tr: Konu

en: Mail
tr: Posta

en: Available updates
tr: Mevcut güncellemeler

en: Address
tr: Adres

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Entity
tr: Nesne

en: Plugin
tr: Eklenti

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Account blocked
tr: Hesap engellendi

en: Host name
tr: Sunucu adı

en: Auto-reply
tr: Otomatik cevapla

en: Set as default
tr: Varsayılan olarak ayarla

en: Send mail
tr: E-posta gönder

en: Password recovery
tr: Parola kurtarma

en: Account activation
tr: Hesap etkinleştirme

en: Account cancellation confirmation
tr: Hesap iptal onayı

en: Add and configure
tr: Ekle ve yapılandır

en: Admin (user awaiting approval)
tr: Yönetici (onay bekleyen kullanıcı )
