Symfony Mailer (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған

en: Auto-reply
kk: Автожауап

en: An administrator created an account for you at [site:name]
kk: Басқарушы сіз үшін [site:name] сайтында есеп құрды
