Symfony Mailer (1.0.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Remove
mg: Esory

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana
