Symfony Mailer (1.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Create
eo: Kreu

en: Available updates
eo: Disponeblaj ĝisdatigoj

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Auto-reply
eo: Aŭto-respondo
