Symfony Mailer (1.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Remove
oc: Levar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Create
oc: Crear

en: Available updates
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Port
oc: Pòrt

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Entity
oc: Entitat

en: Account blocked
oc: Compte blocat

en: Auto-reply
oc: Responsa automatique

en: Send mail
oc: Mandar lo corrièrs electronic

en: Password recovery
oc: Recuperacion de la senhal

en: Account activation
oc: Activacion del compte

en: Account cancellation confirmation
oc: Confirmacion de l'anullacion del compte

en: An administrator created an account for you at [site:name]
oc: Un administrator a creat un compte per vos sus [site :name]

en: Add and configure
oc: Apondre e configurar
