Symfony Mailer (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி
