Drupal Symfony Mailer (1.0.0-alpha7) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Remove
he: הסרה

en: Priority
he: עדיפות

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Mail
he: מייל

en: Create
he: יצירה

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Normal
he: נורמלי

en: Warning
he: אזהרה

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Configuration
he: הגדרות

en: Port
he: פורט

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Entity
he: יישות

en: Plugin
he: פלאגין

en: User name
he: שם משתמש

en: Complete
he: השלמה

en: Account blocked
he: חסימת חשבון

en: From header
he: כותרת מאת

en: Auto-reply
he: מענה אוטומטי

en: Set as default
he: לקבוע כברירת מחדל

en: Send mail
he: משלוח דוא"ל

en: HTML to text
he: HTML לטקסט

en: Site email address
he: כתובת דואר אלקטרוני לאתר

en: Password recovery
he: שחזור סיסמה

en: Account activation
he: הפעלת חשבון

en: Account cancellation confirmation
he: אישור ביטול חשבון

en: An administrator created an account for you at [site:name]
he: אדמיניסטרטור יצר עבורך חשבון ב[site:name]

en: Import configuration
he: יבוא תצורה

en: Add and configure
he: הוסף והגדר

en: Import all
he: יבוא הכל
