Drupal Symfony Mailer (1.0.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (51 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Remove
lv: Izņemt

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Theme
lv: Tēma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Mail
lv: Pasts

en: Create
lv: Izveidot

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Port
lv: Ports

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Entity
lv: Entītija

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: SMTP port
lv: SMTP ports

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: Addresses
lv: Adreses

en: Skip
lv: Izlaist

en: Auto-reply
lv: Auto-atbilde

en: Set as default
lv: Iestatīt kā noklusējuma

en: Send mail
lv: Sūtīt pastu

en: Site email address
lv: Vietnes e-pasta adrese

en: Password recovery
lv: Paroles atgūšana

en: Account activation
lv: Konta aktivizācija

en: Account cancellation confirmation
lv: Konta anulēšanas apstiprinājums

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Confirmation for [site:name]
lv: Apstiprinājums [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]
