Symfony Mailer (1.0.0-alpha8) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Create
km: បង្កើត

en: Available updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Port
km: ច្រក

en: Account blocked
km: គណនី​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់

en: Auto-reply
km: ឆ្លើយតប​ស្វ័យប្រវត្តិ​

en: Password recovery
km: សង្គ្រោះ​ពាក្យ​សម្ងាត់​

en: Account activation
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​គណនី​សកម្ម

en: Account cancellation confirmation
km: ការ​អះអាង​បោះបង់​គណនី

en: An administrator created an account for you at [site:name]
km: អ្នកគ្រប់គ្រង​បានបង្កើត​គណនី​សម្រាប់​អ្នក​នៅ [site:name]
