Drupal Symfony Mailer (1.0.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Theme
lt: Tema

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Issue
lt: Leidinys

en: Mail
lt: Paštas

en: Create
lt: Kurti

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Port
lt: Šliuzas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Entity
lt: Esybė

en: User name
lt: Nario vardas

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Account blocked
lt: Paskyra blokuota

en: Addresses
lt: Adresai

en: Add address
lt: Pridėti adresą

en: Host name
lt: Prieglogos pavadinimas

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Set as default
lt: Nustatyti kaip numatytąją

en: Null
lt: Nulis

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: Site email address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: Password recovery
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Account activation
lt: Paskyros aktyvavimas

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Lowest
lt: Žemiausias

en: Highest
lt: Aukščiausias

en: Confirmation for [site:name]
lt: Patvirtinimas dėl [site:name]

en: Admin (user awaiting approval)
lt: Administratoriams (narys laukia patvirtinimo)

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
lt: Nepavyko išsiųsti el. laiško. Susisiekite su svetainės administratoriumi, jei problema kartojasi.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: Manage your subscriptions at [site:name]
lt: Tvarkykite savo prenumeratas [site:name]
