Symfony Mailer (1.0.0-alpha9) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
