Symfony Mailer (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Recipient
am: ተቀባይ
