Symfony Mailer (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Create
ka: შექმნა

en: Available updates
ka: შესაძლებელი განახლებები

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Port
ka: პორტი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
