Symfony Mailer (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
