Symfony Mailer (1.1.0-beta1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Import
br: Enporzh

en: Mail
br: Postel

en: Plugin
br: Lugant

en: Site email address
br: Chomlec'h postel al lec'hienn
