Symfony Mailer (1.1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Site email address
ht: Imel sit la

en: An administrator created an account for you at [site:name]
ht: Yon adminitratè kreye yon kont pou ou sou sit [site:name]
