Symfony Mailer (1.1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Password
ky: Сырсөз

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
