Symfony Mailer (1.1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (50 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Remove
ar: حذف

en: Priority
ar: الأولوية

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Summary
ar: الملخص

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Create
ar: أنشئ

en: Available updates
ar: التحديثات المتوفرة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Normal
ar: طبيعي

en: Warning
ar: تحذير

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: Send
ar: أرسل

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Port
ar: منفذ

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Entity
ar: الكيان

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Complete
ar: تام

en: Account blocked
ar: تم حظر الحساب

en: Auto-reply
ar: رد آلي

en: Set as default
ar: تعيينه كافتراضي

en: Password recovery
ar: استعادة كلمة المرور

en: Account activation
ar: تفعيل الحساب

en: Account cancellation confirmation
ar: تأكيد إلغاء الحساب

en: An administrator created an account for you at [site:name]
ar: أنشأ مدير حساب لك في [site:name]

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ar: غير قادر على الارسال , تواصل مع الموقع المسؤول في حال استمراريت المشكلة.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
ar: طلب إلغاء الحساب لـ [user:display-name] على [site:name]
