Symfony Mailer (1.1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (79 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Priority
hu: Fontosság

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Issue
hu: Feladat

en: Mail
hu: Levél

en: Create
hu: Létrehozás

en: Available updates
hu: Elérhető frissítések

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Normal
hu: Általános

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Send
hu: Küldés

en: Recipient
hu: Címzett

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Entity
hu: Entitás

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: Plugin
hu: Beépülő

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Complete
hu: Kész

en: Account blocked
hu: Zárolt felhasználó

en: Addresses
hu: Címek

en: Add address
hu: Cím megadása

en: Skip
hu: Kihagy

en: Host name
hu: Számítógép név

en: Auto-reply
hu: Automatikus válasz

en: Set as default
hu: Beállítás alapértelmezettként

en: Command
hu: Parancs

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: Null
hu: (Érték nélküli)

en: Policy
hu: Irányelv

en: Ready
hu: Kész

en: Add element
hu: Új elem

en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Site email address
hu: A webhely e-mail címe

en: Password recovery
hu: Új jelszó igénylése

en: Account activation
hu: Felhasználó aktiválása

en: Account cancellation confirmation
hu: Felhasználó törlésének megerősítése

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hu: [site:name] adminisztrátora által létrehozott új felhasználói fiók elkészült

en: Transport
hu: Átvitel

en: Import configuration
hu: Konfiguráció importálása

en: Add and configure
hu: Hozzáadás és beállítás

en: Import all
hu: Összes importálása

en: Admin (user awaiting approval)
hu: Admin (elbírálásra váró regisztráció)

en: Account created by administrator
hu: Adminisztrátor által létrehozott fiók

en: Registration confirmation (No approval required)
hu: Regisztráció megerősítése (Jóváhagyás nem szükséges)

en: Registration confirmation (Pending approval)
hu: Regisztráció megerősítése (Jóváhagyásra vár)

en: Account cancelled
hu: Fiók zárolva

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
hu: Nem lehet e-mailt küldeni. Ha a probléma tartósan fennáll, akkor értesíteni kell a webhely üzemeltetőjét.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó fióktörlési kérelme [site:name] webhelyen

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó bejelentkezési adatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (jóváhagyásra várva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (zárolva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (törölve)
