Drupal Symfony Mailer (1.2.0-beta3) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Default
cy: Diofyn

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Theme
cy: Thema

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Create
cy: Creu

en: Available updates
cy: Diweddariadau sydd ar gael

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Send
cy: Anfon

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Auto-reply
cy: Ateb awtomatig

en: Null
cy: Nwl
