Drupal Symfony Mailer (1.2.0-beta3) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Available updates
hy: Հասանելի թարմացումներ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Port
hy: Պորտ

en: Change password
hy: Փոխել գաղտնաբառը

en: Site email address
hy: Կայքի էլ. փոստի հասցե
