Drupal Symfony Mailer (1.2.0) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: Priority
af: Prioriteit

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Default
af: Verstek

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Unknown
af: Onbekend

en: Mail
af: E-pos

en: Create
af: Skep

en: Available updates
af: Beskikbare opdaterings

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Send
af: Stuur

en: Configuration
af: Konfigurasie
