Drupal Symfony Mailer (1.2.1) - en to kn translation catalogue (47 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Add address
kn: ವಿಳಾಸವನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: Host name
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Command
kn: ಆದೇಶ

en: Mailer
kn: ಮೈಲರ್

en: Sendmail
kn: ಸೆಂಡ್‌ಮೈಲ್

en: Ready
kn: ತಯಾರಿದೆ

en: Change password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: Transport
kn: ವರ್ಗಾವಣೆ
