Drupal Symfony Mailer (1.2.1) - en to nl translation catalogue (98 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Theme
nl: Thema

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Issue
nl: Uitgave

en: Mail
nl: E-mail

en: Create
nl: Aanmaken

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Normal
nl: Normaal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: Send
nl: Versturen

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Validate
nl: Valideren

en: Port
nl: Poort

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Entity
nl: Entiteit

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: Plugin
nl: Plug-in

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Complete
nl: Voltooid

en: Account blocked
nl: Account geblokkeerd

en: Addresses
nl: Adressen

en: Add address
nl: Voeg adres toe

en: Skip
nl: Overslaan

en: Host name
nl: Hostnaam

en: Add policy
nl: Policy toevoegen

en: Edit policy
nl: Policy bewerken

en: Auto-reply
nl: Automatisch antwoorden

en: Set as default
nl: Instellen als standaard

en: Bcc
nl: BCC

en: Command
nl: Commando

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Cc
nl: CC

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: Policy
nl: Beleid

en: Ready
nl: Gereed

en: Add element
nl: Element toevoegen

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Site email address
nl: E-mailadres website

en: Test email
nl: Test e-mail

en: Password recovery
nl: Wachtwoord opnieuw opvragen

en: Account activation
nl: Accountactivatie

en: Account cancellation confirmation
nl: Bevestiging om account op te heffen

en: Lowest
nl: Laagste

en: Highest
nl: Hoogste

en: Import configuration
nl: Configuratie importeren

en: Email theme
nl: E-mailthema

en: Add and configure
nl: Toevoegen en configureren

en: Import all
nl: Alles importeren

en: Re-import
nl: Opnieuw importeren

en: Admin (user awaiting approval)
nl: Beheerder (gebruiker wacht op goedkeuring)

en: Local domain
nl: Lokaal domein

en: Account created by administrator
nl: Account aangemaakt door beheerder

en: Registration confirmation (No approval required)
nl: Bevestiging van registratie (geen goedkeuring vereist)

en: Registration confirmation (Pending approval)
nl: Bevestiging van registratie (wacht op goedkeuring)

en: Account cancelled
nl: Account geannuleerd

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
nl: Kan e-mail niet versturen. Neem contact op met de beheerder van de site als het probleem aanhoudt.

en: Reply-to
nl: Antwoordadres

en: Delete policy
nl: Beleid verwijderen

en: Skip message
nl: Bericht overslaan

en: Sub-type
nl: Subtype

en: Add transport
nl: Transport toevoegen

en: Edit transport
nl: Transport bewerken

en: Delete transport
nl: Transport verwijderen

en: Symfony Mailer settings
nl: Symfony Mailer-instellingen

en: DSN transport
nl: DSN-transport

en: SMTP transport
nl: SMTP-transport

en: Transport type
nl: Transporttype

en: - Choose transport type -
nl: - Kies een transporttype -

en: Administer Symfony Mailer
nl: Symfony Mailer beheren

en: <b>*All*</b>
nl: <b>*Alle*</b>

en: - Select element to add -
nl: - Selecteer welk element u wilt toevoegen -

en: An attempt has been made to send an email to you.
nl: Er is geprobeerd een e-mail naar u te sturen.

en: An attempt has been made to send an email to @to.
nl: Er is geprobeerd een e-mail naar @to te sturen.

en: Policy already exists (<a href=":url">edit</a>)
nl: Beleid bestaat al (<a href=":url">bewerken</a>)
