Drupal Symfony Mailer (1.2.1) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Contact form
pa: ਸੰਪਰਕ ਫਾਰਮ

en: Personal contact form
pa: ਨਿੱਜੀ ਸੰਪਰਕ ਫਾਰਮ
