Drupal Symfony Mailer (1.3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (47 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Theme
hr: Tema

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Mail
hr: E-pošta

en: Create
hr: Stvori

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Normal
hr: Normalno

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Send
hr: Pošalji

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Configuration
hr: Postavke

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Account blocked
hr: Račun blokiran

en: Auto-reply
hr: Automatski odgovor

en: Null
hr: Prazan skup

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: Personal contact form
hr: Osobni kontakt obrazac

en: Password recovery
hr: Povrat lozinke

en: Account activation
hr: Aktivacija računa

en: Account cancellation confirmation
hr: Potvrda otkazivanja korisničkog računa
