Drupal Symfony Mailer (1.3.0) - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Create
kk: Қосу

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған

en: Auto-reply
kk: Автожауап

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы
