Drupal Symfony Mailer (1.4.0-beta1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
