Drupal Symfony Mailer (1.4.0-beta1) - en to pl translation catalogue (72 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Theme
pl: Skórka

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Mail
pl: Poczta

en: Create
pl: Utwórz

en: Available updates
pl: Nowe wersje

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Normal
pl: Zwykły

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Override
pl: Nadpisz

en: Validate
pl: Walidacja

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Entity
pl: Encja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Account blocked
pl: Konto zablokowane

en: Addresses
pl: Adresy

en: Add address
pl: Dodaj adres

en: Host name
pl: Nazwa hosta

en: Receipt
pl: Potwierdzenie

en: Auto-reply
pl: Automatyczna odpowiedź

en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślne

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: Personal contact form
pl: Osobisty formularz kontaktowy

en: Policy
pl: Polityka

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Add element
pl: Dodaj element

en: Site email address
pl: Adres e-mail strony

en: Password recovery
pl: Odzyskiwanie hasła

en: Account activation
pl: Aktywacja konta

en: Account cancellation confirmation
pl: Potwierdzenie anulowania konta

en: Import configuration
pl: Importuj konfigurację

en: Email theme
pl: Skórka wiadomości email

en: Add and configure
pl: Dodaj i konfiguruj

en: Admin (user awaiting approval)
pl: Admin (użytkownik oczekuje na zatwierdzenie)

en: Account created by administrator
pl: Konto utworzone przez administratora

en: Registration confirmation (No approval required)
pl: Potwierdzenie rejestracji (aktywacja nie jest wymagana)

en: Registration confirmation (Pending approval)
pl: Potwierdzenie rejestracji (oczekiwanie na zatwierdzenie)

en: Account cancelled
pl: Konto zostało anulowane

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
pl: Wysłanie wiadomości e-mail jest niemożliwe. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany należy skontaktować się z administratorem.

en: Delete policy
pl: Usuń politykę
